Stacja Kontroli Pojazdów czynna od poniedziałku do piątku od 7:00 do godziny 15:00-tej . Zapraszamy!!!

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

TYM RAZEM ” GEOMETRIA ZAWIESZENIA POJAZDU ”

Uczestnicy projektu unijnego pod nazwą " Nowe kwalifikacje uczniów i nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim" w dniach

1-2 grudnia 2021 roku wzięli udział w teoretycznym i praktycznym szkoleniu dotyczącym motoryzacyjnego zagadnienia jakim jest ” Geometria zawieszenia pojazdu ”.

 

 To specjalistyczne szkolenie miało miejsce w siedzibie renomowanej firmy jaką jest ” Biuro Ekspertyz Technicznych i Szkoleń - Sławomir Olszowski” w Radomiu. Działalność ośrodka skupia się na szeroko pojętej materii jaką jest branża samochodowa.

 

 Uczniowie rozszerzyli wiedzę zdobytą w szkole o teoretyczne aspekty dotyczące parametrów geometrii zawieszenia pojazdu oraz ich zależności, a także wpływu na prowadzenie pojazdu. Poznali także rolę trapezowego układu zawieszenia, uszkodzenia wpływające na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz standardowe i niestandardowe metody regulacyjne. Część praktyczna stanowiła podsumowanie zdobytej wiedzy teoretycznej. Uczestnicy szkolenia w pomieszczeniu Stacji Kontroli Pojazdów przeprowadzali pomiar i regulację parametrów zawieszenia na nowoczesnym sprzęcie firmy BEISSBARTH.

 

 Organizator przedsięwzięcia: Akademia Przedsiębiorczości Spółka z o.o w Starachowicach reprezentowana przez Panią Joannę Koczubiej.

 Prowadzący szkolenie: Pan Marcin Piskorz (trener BETiS).

 Szkolny koordynator projektu: Pani Marta Krutina.

 Opiekun młodzieży podczas wyjazdu i szkolenia: Pan Daniel Kapusta.

Data dodania: 2022-03-30 21:31:38
Data edycji: 2022-03-30 21:41:27
Ilość wyświetleń: 256

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook