UWAGA! Podczas ferii Stacja Kontroli Pojazdów czynna od 7:00 do 12:00-tej. Zapraszamy!!!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

SZKOLENIE SEP DO 1kW

Dziesięcioosobowa grupa uczniów z klasy III el I III el(p) , kształcących się w zawodzie elektromechanik - uczestnicy projektu unijnego pod nazwą „Nowe kwalifikacje uczniów i nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim” w dniu 06.04.2022 roku przystąpił do egzaminu kończącego szkolenie „SEP do 1kW”.

Uczniowie uzyskali kwalifikację z GRUPY 1 – urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną

Zakres szkolenia obejmował zagadnienia po przyswojeniu, których uczniowie kursu uzyskali uprawnienia podwyższające ich kwalifikację w zawodzie elektromechanik . Zdobyte uprawnienia SEP pozwalają im przede wszystkim na wykonywanie wszelkich prac dotyczących eksploatacji urządzeń elektrycznych, które pracują pod napięciem nie większym niż 1 kV. Uczniowie posiadając uprawnienia mogą obsługiwać sprzęt zasilany z sieci elektrycznej, a także zajmować się jego montażem.

Uprawnienia SEP do 1 kV dają realną szansę uczniom rozwoju zawodowego. Uprawniają ich do wykonywania czynności związanych z obsługą, konserwacją, remontami i montażem sieci elektrycznych, oraz urządzeń pracujących pod napięciem.

Po zdobyciu kwalifikacji uczniowie mają możliwość znalezienia pracy na rynkach krajowych i zagranicznych.

Data dodania: 2022-04-28 20:55:00
Data edycji: 2022-04-28 20:55:42
Ilość wyświetleń: 346

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej