Stacja Kontroli Pojazdów czynna od poniedziałku do piątku od 7:00 do godziny 15:00-tej . Zapraszamy!!!

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

„SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI”.

„SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI”.

30 OGÓLNOPOLSKA AKCJA CLEAN UP THE WORLD SPRZĄTANIE ŚWIATA POD HASŁEM

SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI”.

 

15 września 2023r. uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z klas: IV T5 - a mechanik pojazdów samochodowych, IV T5 m/f- technik usług fryzjerskich/technik mechanik pod opieką pani Marty Krutina, Małgorzaty Cholewińskiej i Magdaleny Rafalskiej przyłączyli się do 30 Akcji Sprzątanie Świata pod hasłem „Sprzątanie świata łączy ludzi”.

Młodzież promując działania na rzecz walki z zanieczyszczeniem środowiska zorganizowała akcję zbierania śmieci w okolicy szkoły oraz w parku miejskim. Celem przedsięwzięcia było uświadamianie młodzieży zależności stanu środowiska przyrodniczego od działalności człowieka, wzrost świadomości ekologicznej jak również edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

Mając na uwadze hasło tegorocznej kampanii „Sprzątanie świata łączy ludzi” uczniowie CKZiU zachęcają wszystkich do czynnego udziału w sprzątaniu naszej Matki Ziemi promując przesłanie i działanie by nie śmiecić i segregować odpady.

Data dodania: 2023-09-17 20:22:19
Data edycji: 2023-09-17 20:32:49
Ilość wyświetleń: 35

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook