Stacja Kontroli Pojazdów czynna od 7:00 do 15:00-tej. Zapraszamy!!!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Projekt ''Praktyki zawodowe w Portugalii-gwarancją lepszej pracy operatorów CNC, mechaników i fryzjerek''

Nr projektu-2019-1-PL01-KA102-064249

Od 01.10.2019r., realizujemy projekt Międzynarodowa mobilność uczniów uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego,Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

 

Projekt przewiduje organizację miesięcznych praktyk zawodowych dla 25 uczniów klas III technikum kształcących się w zawodach: technik mechanik, technik pojazdów samochodowych i technik fryzjer. Program stażu zagranicznego będzie zorganizowany w profesjonalnych przedsiębiorstwach zajmujących się działalnością związaną z kierunkiem kształcenia uczniów w Balceros,w Portugalii. Przewidziany termin stażu:18 V-12 VI 2020r.

 

Nadrzędne cele projektu to umożliwienie uczniom podniesienia kwalifikacji zawodowych i kompetencji językowych w zakresie posługiwania się językiem angielskim a w szczególności językiem branżowym oraz zastosowanie i poszerzenie nabytej w szkole wiedzy i umiejętności w rzeczywistych warunkach pracy.

 

Projekt zapewni skorzystanie z zawodowego doświadczenia partnera, a tym samym umożliwi poszerzenie wiedzy merytorycznej w zakresie funkcjonowania interesujących nas branż.

 

Szczegółowe informacje u nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz koordynatora projektu.

Data dodania: 2022-03-30 22:15:39
Data edycji: 2022-03-30 22:15:40
Ilość wyświetleń: 316

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej