Stacja Kontroli Pojazdów czynna od 7:00 do godziny 15:00-tej . Zapraszamy!!!

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nowe Kwalifikacje Uczniów i Nauczycieli CKZiU w Ostrowcu Świętokrzyskim

W dniach 25-26 listopada 2021r. dziesięcioosobowa grupa uczniów z klasy III ef(p) i III t5 m/f , kształcących się w zawodzie fryzjer oraz technik usług fryzjerskich wraz z koordynatorem projektu panią Martą Krutina oraz koordynatorem projektu z ramienia Akademii Przedsiębiorczości w Starachowicach panią Joanną Koczubiej , uczestniczyła  w szkoleniu zorganizowanym w Ministerstwie Barberingu w Warszawie w Ramach projektu : Nowe Kwalifikacje Uczniów i Nauczycieli CKZiU w Ostrowcu Świętokrzyskim.”

 

 Uczennice wzięły udział w dwudniowym szkoleniu z zakresu barberingu oraz strzyżenia męskiego prowadzone przez ekspertów Tomasza Pendziaka - fryzjer męski/barber oraz Artura Sadowskiego – trener fryzjerstwa/barber.

 

 Kurs barberski w Akademii Barberingu umożliwił uczennicą możliwość poznania najnowszych metod stylizacji włosów i zarostu. W trakcie szkolenia dziewczyny poznały techniki męskiego cięcia, modelowania, trymowania i konturowania włosów, stylizacji brody i wąsów, a także wiele innych potrzebnych do wykonywania zawodu umiejętności.

 

 Organizator przedsięwzięcia: Akademia Przedsiębiorczości Spółka z o.o w Starachowicach

reprezentowana przez Panią Joannę Koczubiej.

 

 Szkolny koordynator projektu: Pani Marta Krutina.

Data dodania: 2022-03-30 21:55:52
Data edycji: 2022-03-30 21:57:32
Ilość wyświetleń: 263

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook