Praktyki zawodowe w Portugalii

Program Power
Praktyki zawodowe w Portugalii-gwarancją lepszej pracy operatorów CNC, mechaników i fryzjerek.
 

REGULAMIN UCZESTNICTWA I REKRUTACJI, pobierz

 


logoef1                          logoeu

 

Projekt "Praktyki zawodowe w Portugalii-gwarancją lepszej pracy operatorów CNC, mechaników i fryzjerek"-

Nr projektu-2019-1-PL01-KA102-064249

Od 01.10.2019r., realizujemy projekt Międzynarodowa mobilność uczniów uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego,Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

Projekt przewiduje organizację miesięcznych praktyk zawodowych dla 25 uczniów klas III technikum kształcących się w zawodach: technik mechanik, technik pojazdów samochodowych i technik fryzjer. Program stażu zagranicznego będzie zorganizowany w profesjonalnych przedsiębiorstwach zajmujących się działalnością związaną z kierunkiem kształcenia uczniów w Balceros,w Portugalii. Przewidziany termin stażu:18 V-12 VI 2020r.

Nadrzędne cele projektu to umożliwienie uczniom podniesienia kwalifikacji zawodowych i kompetencji językowych w zakresie posługiwania się językiem angielskim a w szczególności językiem branżowym oraz zastosowanie i poszerzenie nabytej w szkole wiedzy i umiejętności w rzeczywistych warunkach pracy.

Projekt zapewni skorzystanie z zawodowego doświadczenia partnera, a tym samym umożliwi poszerzenie wiedzy merytorycznej w zakresie funkcjonowania interesujących nas branż.

Szczegółowe informacje u nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz koordynatora projektu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w projekcie.