SAMOCHODOWY TURNIEJ SZKÓŁ ŚREDNICH -I miejsce!!!
PAMIĘTAMY- 77 rocznica egzekucji na ostrowieckim Rynku
27 września UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
GALA STYPENDYSTÓW STAROSTY POWIATU OSTROWIECKIEGO czerwiec 2019r.
Staże w Budapeszcie maj/czerwiec 2019r
Staże w Budapeszcie

Udział w projekcji filmu "Legiony" oraz prelekcji na temat życia i twórczości Marka Hłaski

W dniu 17.10.2019r. uczniowie klasy IIIT4m/f wybrali się z opiekunami p. A. Tomaszewską oraz p. U. Jop do kina Etiuda, gdzie uczestniczyli w projekcji filmu "Legiony", reż. Dariusz Gajewski. Opowieść filmu skupia się na bojowym czynie Legionów Polskich z lat 1914-1916, czyli od wymarszu z Oleandrów aż po bitwę pod Kościuchnówką. Epilogiem są wydarzenia z listopada 1918. "Legiony" to prawdziwe kino wojenne, które przykuwa oko i chwyta za serce.  

W tym dniu klasa również uczestniczyła w prelekcji przygotowanej przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Kielcach filia w Ostrowcu Świętokrzyskim na temat "Marek Hłasko - polski pisarz i scenarzysta filmowy". Młodzież była zachwycona opowieścią o życiu i twórczości Hłaski.

 

legiony   Hłasko

 

"Samochodówka" znów najlepsza!!!

 

 

06 października na placu manewrowym ostrowieckiego W.O.R.D-u odbył sie Samochodowy Turniej Szkół Średnich. Imprezę zoganizował Zarząd Oddziału Automobilklubu Kieleckiego w Ostrowcu Św. pod patronatem STAROSTY OSTROWIECKIEGO Marzeny Dębniak.  Głównym celem imprezy było doskonalenie techniki jazdy oraz propagowanie bezpieczeństwa i kultury na jazdni.

Nasza drużyna w składzie: Adrian Bakalarski, Kacper Górczyński oraz Krzysztof Pietrzyk   okazała się najlepsza a najlepszym mlodym kierowcą został nasz uczeń Adrian Bakalarski.

Opiekunem drużyny był p. Rafał Maciąg

GRATULACJE!!!!!!!

Patronat naukowy
Uniwersytetu
Technologiczno-Humanistycznego
w Radomiu

SWF file not found. Please check the path.