Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Ostrowieckiego
Nasi uczniowie w XX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej. Warszawa 2019 r.
Staże w Mediolanie dobiegły końca...
SZKOLNE JASEŁKA - BOŻE NARODZENIE 2018
Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej 14-12-2018
"DUMNI Z BYCIA POLAKAMI"- I miejsce w konkursie fotograficznym
AKADEMIA Z OKAZJI 100 -lecia ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

TARGI EDUKACJI I PRACY

26 lutego w naszej szkole odbyły się Targi Edukacji i Pracy organizowane przez Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP w Kielcach. Wydarzenie było skierowane do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, studentów oraz osób poszukujących pracy.

Celem przedsięwzięcia było promowanie szkolnictwa zawodowego, ułatwienie osobom zainteresowanym bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, którzy przedstawiali aktualne oferty, wymagania, warunki i korzyści wynikające z zatrudnienia.

Osoby biorące udział w Targach mogły skorzystać z konsultacji z pośrednikami pracy i doradcami zawodowymi, poznać zapotrzebowanie i tendencje na rynku pracy,  a także uzyskać wsparcie informacyjne w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

W Targach uczestniczyło ok. 30 wystawców, którzy mieli do zaoferowania ponad 150 ofert pracy.

Podczas odbywających się Tragów Edukacji i Pracy promowaliśmy również naszą szkołę zawodową. Zapoznaliśmy z ofertą edukacyjną prawie 500 uczniów 8 klas szkół podstawowych i 3 klas gimnazjów z powiatu ostrowieckiego.

Serdecznie dziękujemy za współpracę p. Lidii Żak oraz p. Magdalenie Stefankiewicz z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Ostrowcu Św.

 

nasze stoisko     swietlica

targi pracy     włosy

paznokcie     frezarki

 
Patronat naukowy
Uniwersytetu
Technologiczno-Humanistycznego
w Radomiu

SWF file not found. Please check the path.