Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Ostrowieckiego
Nasi uczniowie w XX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej. Warszawa 2019 r.
Staże w Mediolanie dobiegły końca...
SZKOLNE JASEŁKA - BOŻE NARODZENIE 2018
Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej 14-12-2018
"DUMNI Z BYCIA POLAKAMI"- I miejsce w konkursie fotograficznym
AKADEMIA Z OKAZJI 100 -lecia ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

„Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” 2018

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Św. finalistą konkursu „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” 2018

Nasza szkoła już po raz drugi została doceniona w ogólnopolskim konkursie na najlepsze praktyki szkół zawodowych w zakresie zapewnienia jakości kształcenia i pracy szkoły, organizowanym przez Fundację Fundusz Współpracy, Ośrodek Rozwoju Edukacji
w Warszawie i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

W III edycji Konkursu zostaliśmy uhonorowani Dyplomem Dobrej Praktyki w obszarze współpraca z otoczeniem szkoły za projekt „Klucz do kariery ucznia szkoły zawodowej”.

W ubiegłym roku nasza placówka zdobyła ten zaszczytny tytuł w kategorii zaspokajanie indywidualnych potrzeb uczniów za cykliczny projekt „Regionalny konkurs fryzjersko – kosmetyczny”.

Nowatorstwo programu „Klucz do kariery ucznia szkoły zawodowej” polegało na wprowadzeniu dualnego systemu kształcenia, odpowiadającego potrzebom gospodarki regionalnej. W związku z powyższym pomiędzy naszą szkołą oraz dwudziestoma ośmioma pracodawcami zawarte zostały porozumienia w sprawie realizacji dodatkowych praktyk zawodowych.

Udział w ogólnopolskim konkursie był doskonałą okazją do tego, aby pochwalić się nowatorskimi pomysłami nauczycieli, osiągnięciami uczniów oraz współpracą z pracodawcami i innymi partnerami szkoły.

 

Patronat naukowy
Uniwersytetu
Technologiczno-Humanistycznego
w Radomiu

SWF file not found. Please check the path.