Lash Love - spotkanie kosmetyczne Mary Kay
NARODOWE CZYTANIE 2018 "PRZEDWIOŚNIE"
Stypendia Starosty Powiatu Ostrowieckiego 2018r
TURNIEJ SPORTOWY O MISTRZOSTWO SAMOCHODÓWKI maj 2018
Korowód Niepodległości. 100 lat Niepodległej!.
Ćwiczenie jazdy samochodem na symulatorze- Politechnika Świętokrzyska
II Ogólnopolski Konkurs Fryzur Historycznych „Fryzjerska Odyseja” pt. „Król, dama, walet…”

„Szkoła Młodych Patriotów”

mlodzi patriotow

Zdobyliśmy tytuł „Szkoła Młodych Patriotów”. Jest to projekt edukacyjny ogólnopolski organizowany przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Przystępując do projektu podejmowaliśmy działania wpisujące się w roczne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Projekt realizowaliśmy od 16 października 2017 r. do 30 kwietnia 2018 r.. W ramach projektu zrealizowaliśmy 8 zadań, z które uzyskaliśmy maksymalną ilość punktów. Zorganizowaliśmy konkurs plastyczny „100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”. Także w listopadzie przeprowadziliśmy szkolny konkurs pieśni i poezji patriotycznej. Kolejnym zadaniem było opracowanie przez uczniów Kodeksu Młodego Patrioty. W końcowym etapie odbył się szkolny konkurs historyczny p. t. „Historia Polski a patriotyzm”. Realizacji wymienionych zadań, które czasami przyjmowały formę zabawy, towarzyszyła poważna refleksja nad problemem „Patriotyzm na co dzień. Co dla mnie oznacza bycie patriotą?”. Dyskusje odbywały się na godzinach wychowawczych. Ponadto przeprowadzono wśród uczniów i nauczycieli ankietę p. t. „Współczesny patriotyzm”.
Bezpośrednią opiekę nad projektem sprawowały nauczycielki: Anna Rabczewska, Urszula Sowa i Magdalena Rafalska, Olga Kot. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie w projekcie. Oczywiście najaktywniejsi zostali nagrodzeni.

Patronat naukowy
Uniwersytetu
Technologiczno-Humanistycznego
w Radomiu

SWF file not found. Please check the path.