Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Ostrowieckiego
Nasi uczniowie w XX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej. Warszawa 2019 r.
Staże w Mediolanie dobiegły końca...
SZKOLNE JASEŁKA - BOŻE NARODZENIE 2018
Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej 14-12-2018
"DUMNI Z BYCIA POLAKAMI"- I miejsce w konkursie fotograficznym
AKADEMIA Z OKAZJI 100 -lecia ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

„….dni, których jeszcze nie znamy….”

27 kwietnia 2018 r.  pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych abiturientów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią – Technikum w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  w Ostrowcu Św. Z pewnością dla naszych Koleżanek i Kolegów  były to wyjątkowe chwile. W specjalnie na tę okazję przygotowanej świetlicy szkolnej zebrali się uczniowie klas czwartych, ich rodzice, dyrekcja i nauczyciele. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną przez uczennice i uczniów klas młodszych pod kierunkiem p. Anny Mazurkiewicz. W roli prowadzących bardzo dobrze spisali się  Joanna Kucmin kl. I fr i Michał Choina kl. II t4a.    Na program artystyczny złożyły się piosenki, wiersze, skecze oraz taniec. Wydarzeniu przyświecały słowa piosenki Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nie znamy”.

poz mat2  pozeg mat poz mat5

Z wielkim rozmachem zagrali swoje role Katarzyna Firmanta kl. II fr, Damian Loranty kl. II t4a, Paweł Kabała kl. II t4a, Bartłomiej Zelga kl. II t4a, Daniel Przysiwek kl. II t4a, Kamil Kozieł kl. II t4a, Aleksandra Tomczyk kl. II fr. Wspaniale zatańczyły: Marlena Jeżewska kl. II fr, Klaudia Gołąb kl. II tm/f, Marta Nowak kl. II tm/f. Świetnie wypadły również wokalne popisy naszych uczennic w składzie: Dominika Czerwińska kl. II fr, Marlena Jeżewska kl. II fr, Natalia Biernacka kl. I fr. Nad montażem i nagłośnieniem czuwał Paweł Kabała kl. II t4a, Damian Loranty kl. II t4a. Wyrażone zostały życzenia wszelkiej wytrwałości w pokonywaniu problemów i trudnych chwil w dorosłym życiu i nadzieja, że chwile spędzone w murach naszej szkoły zapadną na długo w pamięci tegorocznych maturzystów. Nie zabrakło wzruszeń pośród oklasków i salw śmiechu. Wicedyrektor p. Waldemar Szymoniak  przekazał nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami w nauce, zajęciach sportowych, jak i pozaszkolnych. Rodzice naszych drogich maturzystów odebrali podziękowania i listy gratulacyjne  z rąk dyrektora  i wychowawców klas kończących naukę w naszej szkole.

Patronat naukowy
Uniwersytetu
Technologiczno-Humanistycznego
w Radomiu

SWF file not found. Please check the path.