Praktyki w Mediolanie dobiegły końca...
SZKOLNE JASEŁKA - BOŻE NARODZENIE 2018
Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej 14-12-2018
"DUMNI Z BYCIA POLAKAMI"- I miejsce w konkursie fotograficznym
AKADEMIA Z OKAZJI 100 -lecia ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
konkurs halloween
NARODOWE CZYTANIE 2018 "PRZEDWIOŚNIE"

„LEKCJA O FUNDUSZACH EUROPEJSKICH. PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ II”

W miesiącu kwietniu odbyły się w naszej szkole zajęcia poświęcone funduszom europejskim w ramach programu Polska Wschodnia 2014-2020 (PO PW). Jest to akcja edukacyjna skierowana do szkół ponadpodstawowych i gimnazjów z pięciu województw Polski Wschodniej (warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie). Zadanie polegało na przeprowadzeniu cyklu zajęć na temat: „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II” W czasie 45-minutowej lekcji młodzieży została przybliżona wiedza o tym, jak Fundusze Europejskie pomagają młodym ludziom poprowadzić prosperujący biznes. Nauczyciel przeprowadził lekcję w oparciu o gotowy scenariusz oraz specjalnie przygotowany komiks. Na zakończenie każdych zajęć odbył się konkurs – trzej uczniowie, którzy najszybciej rozwiązali zadania, otrzymali nagrody w postaci karty upominkowej o wartości 40 zł, 35 zł lub 30 zł, natomiast dla wszystkich uczniów przewidziane były upominki.

Nauczyciele i szkoły, którzy spełnią wszystkie warunki prawidłowego przeprowadzenia lekcji wezmą udział w losowaniu nagród, które będą przydatne w pracy z uczniami. Każda szkoła, która przystąpi do akcji i nauczyciele, którzy przeprowadzą lekcję, a także prześlą wszystkie wymagane dokumenty (potwierdzenie realizacji lekcji i ankieta oceny lekcji, ew. test wiedzy), wezmą udział w losowaniu nagród w postaci czytnika e-booka o wartości  450,00 zł oraz tablicy interaktywnej o wartości 2500,00 zł.
Nagrodzeni uczniowie: Szczerbiński Jakub, Konieczny Dawid, Cybula Izabela, Czerwonka Dominika, Kasprzyk Konrad, Basa Piotr, Maziarz Katarzyna, Lipiarz Robert, Gawędzki Mateusz, Doch Marcin, Jaworska Natalia, Sekuła Katarzyna.
Prowadzący zajęcia Mirosław Cichoński
Więcej na stronie http://www.polskawschodnia.gov.pl/lekcja

 

Patronat naukowy
Uniwersytetu
Technologiczno-Humanistycznego
w Radomiu

SWF file not found. Please check the path.