TURNIEJ SPORTOWY O MISTRZOSTWO SAMOCHODÓWKI maj 2018
Ćwiczenie jazdy samochodem na symulatorze- Politechnika Świętokrzyska
II Ogólnopolski Konkurs Fryzur Historycznych „Fryzjerska Odyseja” pt. „Król, dama, walet…”

Samochodówka bezkonkurencyjna

strzelce

Dużym sukcesem uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Św. zakończyła się tegoroczna edycja Turnieju Strzeleckiego ku czci Żołnierzy Wyklętych o Puchar Starosty Ostrowieckiego Zbigniewa Dudy. Kacper Sałaga i Emil Zelga – uczniowie klasy trzeciej technikum w zawodzie technik pojazdów samochodowych na strzelnicy Klubu Sportowego „Świt” Starachowice pokonali kolegów z ośmiu ostrowieckich szkół średnich. W kategorii karabinka sportowego kbks  bocznego zapłonu kalibru 5,6 mm w strzelaniu na odległość 50 m Kacper Sałaga zdobył pierwsze miejsce z wynikiem 48 pkt, a Emil Zela z wynikiem 47 pkt uplasował się na miejscu drugim.