Stypendia Starosty Powiatu Ostrowieckiego 2018r
Wieczór piękna z MARY KAY
Piknik rodzinny
TURNIEJ SPORTOWY O MISTRZOSTWO SAMOCHODÓWKI maj 2018
KIERMASZ TRADYCJI WIELKANOCNYCH
Korowód Niepodległości. 100 lat Niepodległej!.
Ćwiczenie jazdy samochodem na symulatorze- Politechnika Świętokrzyska
II Ogólnopolski Konkurs Fryzur Historycznych „Fryzjerska Odyseja” pt. „Król, dama, walet…”

KODEKS GODNOŚCI

WP 20151211 09 09 08 Pro110 grudnia 2015, w Dniu Praw Człowieka nasza grupa opracowała Kodeks Godności. Kodeks opracowano po zakończeniu V modułów w ramach akcji edukacyjnej STOP DYSKRYMINACJI! Razem mamy siłę! Kilka klas naszej szkoły przedstawiło propozycje do Kodeksu. Kodeks jest na razie w wersji elektronicznej, ale umieścimy go w miejscu dostępnym dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Oto kilka zdjęć naszej grupy w czasie pracy.

 WP 20151211 09 08 42 Pro1

 

KODEKS GODNOŚCI, pobierz

Patronat naukowy
Uniwersytetu
Technologiczno-Humanistycznego
w Radomiu

SWF file not found. Please check the path.