Ślubowanie klas pierwszych
Realizacja Programu ,,Wybierz Życie Bez Cukrzycy"
81, ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ
40. rocznica powstania NSZZ „Solidarność”
SAMOCHODÓWKA pomaganie ma we krwi!!
Diagności z CKZiU w Ostrowcu Św. Mistrzami Polski Diagnostów. GRATULACJE!!!!!

Zdalne nauczanie od 26.10.2020r.

Informujemy, że od poniedziałku 26.10.2020 r. do 08.11.2020 r. wszystkie zajęcia w CKZiU zarówno w szkole jak i na warsztatach szkolnych będą prowadzone w trybie zdalnym.

Recenzja – konkurs biblioteczny

 

W październiku w naszej szkole odbył się konkurs na napisanie recenzji książki lub filmu. Spośród kilkunastu prac jury w składzie: Małgorzata Partyka i Anna Frejlich wyłoniło cztery najlepsze. Tematyka nagrodzonych prac była różnorodna. Dwie z nich dotyczyły książek obyczajowych, a dwie filmów. Wyniki konkursu ogłoszono 21 października w bibliotece szkolnej. Pan dyrektor Marcin Sitarz pogratulował zwycięzcom oraz zwrócił uwagę na trud i wytrwałość jakie włożyli w napisanie swojej pracy. Laureaci konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy. I miejsce: Weronika Grudzień IIIt4m/f II miejsce ex aequo: Małgorzata Jaśkiewicz IVt4f/m i Agnieszka Pałka It5m/f III miejsce: Karol Lipka It5a Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Każdy krwiodawca, to życia dawca

  

Nasi uczniowie po raz kolejny chętnie wzięli udział w akcji poboru krwi, która odbyła się 13 października 2020 r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Za odwagę i poświęcenie należą im się ogromne podziękowania! Młodzież wie, jak cennym darem dla drugiego człowieka jest krew, dlatego bez wahania wzieła udział w zbiórce, mimo trudnej, pandemicznej sytuacji. Z pewnością duże znaczenie miało spotkanie z honorowymi krwiodawcami, na którym dowiedzieli się, jak ważnym elementem dla ratowania ludzkiego życia są zapasy krwi. Podczas prelekcji wyjaśnione zostały wszystkie kwestie związane z możliwością oddawania krwi oraz obalone zostały mity na temat niebezpieczeństwa oddawania krwi.

  

Patronat naukowy
Uniwersytetu
Technologiczno-Humanistycznego
w Radomiu

SWF file not found. Please check the path.