Święto Narodowe 3 Maja
Walentynki w CKZiU
Hej kolęda, kolęda....
Nasi Finaliści III-go Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej
SAMOCHODÓWKA pomaganie ma we krwi!!
Diagności z CKZiU w Ostrowcu Św. Mistrzami Polski Diagnostów. GRATULACJE!!!!!
Michał Choina - I miejsce w II Wojewódzkim Turnieju Szachowym
SAMOCHODOWY TURNIEJ SZKÓŁ ŚREDNICH -I miejsce!!!

"Lato, lato, lato czeka......"

106393090 1650218955140686 9134301280147007429 n

Wszystkim Uczniom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz ich Rodzicom życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i samych radosnych https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1.5/16/1f31e.png");"chwil.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne CKZiU

Ogólnopolski Certyfikat,,SZKOŁY Z ŻYCIEM"

certyfikat certyf2Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Św. otrzymało Ogólnopolski Certyfikat,,SZKOŁY Z ŻYCIEM" nadawany instytucjom, które budują świadomość młodzieży w zakresie walki z nowotworami krwi! Jest mi podwójnie miło, że praca moja oraz drugiej koordynatorki akcji Magdaleny Rafalskiej sprawiła, iż chociaż jedno życie ma szansę zostać uratowane Brawo uczniowie CKZiU!!!!

Anna Gębura

https://www.lokalnatelewizja.pl/wiadomosci/21488,samochodowka-to-szkola-z-zyciem?fbc

Składanie wniosków o przyjęcie do szkoły

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki zgodnie z przepisami § 11a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r., poz. 493 ze zm.) mogą być procedowane za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Ustala się możliwość złożenia podpisanego wniosku o przyjęcie do szkoły, podpisanych załączników oraz innych dokumentów drogą elektroniczną na adres e-mail szkoły w formacie jednego, wielostronicowego pliku PDF.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wniosek o przyjęcie do szkoły :https://swietokrzyskie.edu.com.pl/kandydat    

wybierz: zgłoś kandydaturę 

i wypełnij wniosek

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty zapoznanie się rodziców i uczniów z wynikami postępowania rekrutacyjnego odbywa się za pomocą konta kandydata na platformie rekrutacyjnej.

Patronat naukowy
Uniwersytetu
Technologiczno-Humanistycznego
w Radomiu

SWF file not found. Please check the path.